Miastokolobrzeg.pl

Back Home
pon., 04 październik 2010 13:09

Janusz Gromek na konferencji prasowej pochwalił się dziennikarzom ogłoszeniem Kołobrzegu jako oficjalnego miasta pobytowego Euro 2012.


Decyzja zapadła w piątek w Warszawie. Kołobrzeg jest jednym z 21 miast, w których w Polsce będą mogli przebywać i trenować reprezentacje krajów biorących udział w Mistrzostwach Europy Euro 2012. Kołobrzeg walczył o ten tytuł ze 180 miastami.

Janusz Gromek przypomniał, że jest to sukces wielu osób, które pracowały nad całym projektem, aby nasze miasto było w ogóle brane w tej sprawie pod uwagę. Obok pracowników Urzędu Miasta, swój wkład miał dyrektor hotelu "Marine" Krzysztof Wiśniewski, oraz wspomagająca urzędników Monika Zawadzka (pracuje dla miasta na umowę cywilnoprawną). Janusz Gromek zapewnił, że od piątku stara się o to, żeby nasze miasto w 2012 roku na swój pobyt wybrała jedna z drużyn. Liczy, że będzie to reprezentacja Niemiec. Nie jest jednak powiedziane, że to się uda. Jak podkreślał prezydent, jest niemal 20 miast pobytowych na Ukrainie, a to oznacza, że nie wszystkie miasta zobaczą wielkich piłkarzy. Słabością Kołobrzegu jest fatalne połączenie z lotniskiem, które de facto nie spełnia standardów stawianych przez UEFA. Kołobrzeg rozwiązał ten problem w systemie kombinowanym. Czy to jednak zadowoli wielkie sławy piłki nożnej? Zobaczymy.

 


 

Komentarze 

 
#1 Dar 2010-10-04 13:30
chwalipięta
Cytować
 
 
#2 jurek 2010-10-04 13:37
A mówiłem panu panie redaktorze że pani meksykanka w pół roku znajdzie robotę w urzędzie? Stawia pan pifo!
Cytować
 
 
#3 kajtek 2010-10-04 13:55
o nalepkę mu dali /dzielny pacjent?/ :P :P :P :P :P :P :P :P
Cytować
 
 
#4 kirkor 2010-10-04 14:11
Pamiętam jak niedawno obiecywał, że sprowadzi forum gospodarcze do Kołobrzegu a wygrała Krynica i co i [edit] , ot picer.
Cytować
 
 
#5 Rudy Fredek 2010-10-04 14:40
Janusz nie zapraszaj niemców! Już kiedyś Kondrad Mazowiecki niemców z z krzyżami zaprosił i długo zabawili a jeszcze bałaganu narobili...
Cytować
 
 
#6 2010-10-04 14:42
Cytuję Dar:
chwalipięta


W przeciwieństwie do Ciebie ma się czym chwalić.
Cytować
 
 
#7 ja, nosik 2010-10-04 15:00
Coś się sołtysowi pomyliło. Kołobrzeg został oficjalnym kandydatem na miasto pobytowe a nie miastem pobytowym. Ale będąc sołtysem można tej subtelnej różnicy nie dostrzec... :-*
Cytować
 
 
#8 Eeee 2010-10-04 15:01
Do tego jeszcze trzeba aby któraś a drużyn chciała tu pobytować.
Cytować
 
 
#9 Eeee 2010-10-04 15:02
... na tym zadupiu.
Cytować
 
 
#10 ktosik 2010-10-04 15:18
Spalarnia pod nosem będzie ostatnią atrakcją dla której warto tu przyjechać w 2012 roku.
Cytować
 
 
#11 Miro 2010-10-04 15:23
Zaraz po Euro powinna powstac komisja sledzcza.Oj bedzie sie działo.Wyjdą przekreciki.
Cytować
 
 
#12 mirek 2010-10-04 17:45
Właśnie rozpoczęto remont ulicy przy stadionie. Planowany termin zakończenia budowy - koniec 2012 roku. Jest to niewątpliwa atrakcja związana z EURO 2012. Kto myślący przyjedzie na plac budowy?
Cytować
 
 
#13 Dodek 2010-10-04 18:03
Ciężka orka, prawda. Już widzę, jak notowania pójdą w górę...a może na pysk.
Cytować
 
 
#14 Miro 2010-10-04 18:28
Fajna duuupa na tym zdjeciu.Powinna sie rozebrac na tej konferencji ;-)
Cytować
 
 
#15 Jacek 2010-10-04 20:05
Gdyby było lotnisko w Bagiczu szanse bylyby wieksze :-?
Cytować
 
 
#16 Rudy Fredek 2010-10-04 20:16
januszek na czoło sobie naklej tę naklejkę - ty przecież jesteś największą atrakcją kołobrzegu
Cytować
 
 
#17 Skumbria w tomacie 2010-10-04 20:18
Januszek będzie osobiście trenował piłkarzy - wszak wuefista najlepszy
Cytować
 
 
#18 zainter 2010-10-04 20:43
Cytuję jurek:
A mówiłem panu panie redaktorze że pani meksykanka w pół roku znajdzie robotę w urzędzie? Stawia pan pifo!


Kto to ta pani i jaka rolę pełni w tym przedsięwzięciu ? a ten dopisek że pracuje na umowę cywilnoprawną czemu ma służyć?
Cytować
 
 
#19 poland 2010-10-04 23:05
Cytuję zainter:
Cytuję jurek:
A mówiłem panu panie redaktorze że pani meksykanka w pół roku znajdzie robotę w urzędzie? Stawia pan pifo!


Kto to ta pani i jaka rolę pełni w tym przedsięwzięciu ? a ten dopisek że pracuje na umowę cywilnoprawną czemu ma służyć?

Ta pani?! Ta pani ma wyglad i pozycje spoleczna!
Dlatego pisze sie o niej pani. A poza tym to chyba corka pana pawlowskiego, szeryfa delikatesow "pod wiezowcem".
Wot surprisa ...!
Cytować
 
 
#20 piłkarz 2010-10-05 05:32
To rzeczywiście zajebista pozycja społeczna. Żal mi cię. A już myślałem że to córka kulczyka. A w ogóle to czym sie zajmuje w tej sprawie? Ona i ten dyrektor hotelu marine jaka rolę pełnią?
Cytować
 
 
#21 MK 2010-10-05 07:25
Nie wiem jaką ma pozycję społeczną, ale minę ma super!!!! Chyba że tak już wygląda.
Cytować
 
 
#22 meksykanka 2010-10-05 08:40
Cytuję zainter:
Cytuję jurek:
A mówiłem panu panie redaktorze że pani meksykanka w pół roku znajdzie robotę w urzędzie? Stawia pan pifo!


Kto to ta pani i jaka rolę pełni w tym przedsięwzięciu ? a ten dopisek że pracuje na umowę cywilnoprawną czemu ma służyć?


ze ona nie jest urzednikiem ot temu
Cytować
 
 
#23 Nikite 2010-10-05 09:13
Kim jest i co zalatwil Winewski?
Czy Wisniewski ma wiecej do powiedzenia niz Gromek?
Co Gromek obiecal za to Wisniewskiemu?
Kiedy zajmie sie tym CBA?
Nue chce zeby Kolobrzegiem rzadzil Wisniewski.
Cytować
 
 
#24 kirkor 2010-10-05 10:28
Burak się chwalił że ma fachowca od promocji,ale okazało się że ten niby fachowiec to ta Kobita na obrazku.Ponoć nie spełnia kwalifikacji aby być urzędnikiem i zażądała duuużą kasę.Aby żyło się lepiej.
Cytować
 
 
#25 konDonek półTusk 2010-10-05 15:58
czy ta pani ma zatwardzenie?
Cytować
 
 
#26 radny 2010-10-05 16:31
Nie , tam chyba musi coś śmierdzieć i stad taka mina ....
Cytować
 
 
#27 smyczek22 2010-10-05 16:38
Sukces dla mieszkańców. Pani Zawadzka to ładna kobieta, pasuje do sukcesu i Gromosława.
Cytować
 
 
#28 Dodek 2010-10-05 20:54
To prawda, że nie ma porządnego lotniska w Bagiczu. Nic z tym nie zrobiono, a można było... zmarnowana szansa.
Cytować
 
 
#29 Miro 2010-10-06 09:45
Cytuję Tż:
Cytuję Dar:
chwalipięta


W przeciwieństwie do Ciebie ma się czym chwalić.


Podobno chwali się Platformą Obywatelska a jakich ma radnych

http://www.pardon.pl/artykul/12632/radny_gwalcil_13-letnia_corke_sasiadow
Cytować
 
 
#30 wes 2010-10-06 13:06
Miesięćznik Hotelarz 09/2010

Falstart Marine Hotel
W wakacje ruszył w Kołobrzegu Marine Hotel, obiekt aspirujący do standardu 5-gwiazdkowego. Niestety, był to falstart. Hotel nie był jeszcze przygotowany na przyjęcie gości, trwały ostatnie prace budowlane, wybijało kanalizację, brakowało prądu… Opinie gości są druzgoczące. Niech to będzie przestrogą.....Bezkomentarza
Cytować
 
 
#31 anonim pan 2010-10-06 13:45
Cytuję radny:
Nie , tam chyba musi coś śmierdzieć i stad taka mina ....


ta pani tak wygląda bo fotograf takie foty szczela ... bo w realu ładną kobitką jest...
Cytować
 
 
#32 anonim pan 2010-10-06 13:47
Cytuję wes:
Miesięćznik Hotelarz 09/2010

Falstart Marine Hotel
W wakacje ruszył w Kołobrzegu Marine Hotel, obiekt aspirujący do standardu 5-gwiazdkowego. Niestety, był to falstart. Hotel nie był jeszcze przygotowany na przyjęcie gości, trwały
ostatnie prace budowlane, wybijało kanalizację, brakowało prądu… Opinie gości są druzgoczące. Niech to będzie przestrogą.....Bezkomentarza


fakt fakt byl falstart a popatrz jak umieli sie zakrecic...
Cytować
 
 
#33 smycz albionu 2010-10-06 21:35
miło poczytać jak pisaki szczekają z bezsilności i zazdrości , Gromek zalicza sukces za sukcesem a blady blado wypada zazdrość ściska 4 litery ot co i nic tego nie zmieni. panowie jesteście na marginesie i żałośni. no cóż pa,pa jesteście za burtą ale tego jeszcze nie widzicie.
Cytować
 
 
#34 smyczek22 2010-10-07 08:40
Pani Zawadzka to ładna kobieta - to jednak nieopierzona uroda młodej kobiety z twz towarzystwa.
Cytować
 
 
#35 mona 2011-10-08 07:24
how are you can you call mee
Cytować